כתבות ומאמרים

 
 
סירוב משרד הפנים לקצר את הליך ההתאזרחות.
 
 
 
הקלות הבלתי נסבלת של הסחבת במשרד הפנים בעניין קבלת מעמד קבע לאשתו של תושב קבע ישראלי.
 
 
 
באלה מקרים יכול עובד זר להמשיך לעבוד כמטפל סיעודי לאחר התקופה המקסימלית כדין, בהתאם לנוהל מעבר ממעסיק למעסיק?
 
 
 
משרד הפנים מבקש לגרש לרומניה אזרח רומני שנשוי לישראלית, מאחר שבמשך מספר שנים לא הוסדר מעמדו כדין.
 
 
 
ביטול מעמד בישראל לבת זוג של אזרח ישראלי שנראתה במכון ליווי.
 
 
 
הבאת עובדת זרה מהפיליפינים, אזרחות ישראלית לתיירת לא יהודייה, אזרחות כפולה, הסדרת מעמד בארץ של בעל השוהה במדינה אחרת - סוגיות אלו ואחרות עלו לאחרונה בפורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד. כל התשובות לפניכם.
 
 
 
האם שיקול גיאוגרפי, שהינו שיקול טכני, יכול לקבל עדיפות על שיקול מהותי בהחלטה בבקשה להארכת ארכת שהיה? מקרה שנדון בימים אלו לפניכם.
 
 
 
יישום החוק למניעת הטרדה מינית במקומות עבודה מביא לשינוי מהיסוד של התרבות הארגונית הנהוגה בהם ומתוך כך לשינוי החברה בכללותה.
 
 
 
מעסיק שאינו מנהל רישום של שעות העבודה של עובדיו הופך חשוף לתביעה. נטל ההוכחה הוא על המעסיק, והיעדר הרישום יקשה עליו להוכיח כי אינו חייב בתשלום.
 

כתבות מהעיתונות

 
 
מדריך: הסדרת מעמד של בן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי
לפניכם מידע חשוב על התהליך הארוך להסדרת מעמד זה, המכשולים הרבים בדרך והאמצעים שיצמצמו את הקשיים ויגדילו את הסיכוי להצלחה.
 
 
 
לוקחים לי את אשתי, אני לא יודע מה לעשות
כריסטינה זכריאן הגיעה ארצה עם ילדיה לבקר את אמה בעזרת אשרת תייר, וכאן מצאה את אהבתה. אף שנישאה לבן זוגה הישראלי, בקשתה להישאר בארץ כחוק נדחתה ובשבת תטוס חזרה לארמניה. בעלה: "אלחם להחזירה".
 
 
 
הכיר ברשת אישה מפרו - והיא נעצרה כשהגיעה
לוצ'יאנו הישראלי ואנג'ליקה הפרואנית הכירו לפני שנה וחצי בפייסבוק והיו בקשר רציף. בסוף השבוע, כשבאה לארץ, רשויות ההגירה מנעו ממנה להיכנס כי "באה רק עם 50 דולר ועזבה את העבודה". אחרי תלאות רבות, כמה שעות לפני הגירוש, נמצאה שופטת שמנעה זאת בצו.
 
צרו קשר עם עו"ד עופר אקשטיין לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ אישית: 072-3103833.